| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 821 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-lusoleader |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | LusoLeader Metal On-Line |
| Topic | Type /fav to add this hub to your favourites |
| Description | Metal music prefered, in share. Minimum 20 Gb total share to enter, minimum 50 Gb to register... Leviathanâ„¢ 2nd Generation v. 1.9 RC6 |
| Category | Not available |
| Software |
PtokaX 0.5.3.0
|
| Owner | ManelGT@yahoo.co.uk |
| Location |
Portugal
|
| Users | 20 | 30 |
| Clones | 0 |
| Share | 461.72 TB | 499.43 TB |
| User limit | 500 |
| Share limit | 50 GB |
| Slot limit | 2 |
| Hub limit | 200 |
| Reliability | 99.81% |
| Checked | 2026-05-14 13:07:43 | 2019-04-29 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| manelgt@yahoo.co.uk |
| Nick | Share |
|---|---|
| EpicusBotusMetallicus | 0 B |
| MadDog | 126.27 TB |
| ManelGT | 132.11 TB |
| ManelGT@Docker | 132.62 TB |
| OnnY | 1.10 TB |
| Wotrishen | 2.48 TB |
| [NL]MAXY | 37.79 TB |
| [SuperOp]Genius | 17.42 TB |
| max452 | 2.53 TB |
| AvrlefvfxGrib | 185.64 GB |
| Tavo | 4.78 TB |
| [Dom]SsS | 89.70 GB |
| [RO][B][RDS]Adeon | 107.90 GB |
| [RO][HU]Yami | 98.51 GB |
| [fly]Jocker_fps | 1.06 TB |
| auion | 396.73 GB |
| chrisatlah | 316.66 GB |
| insekt9 | 1.43 TB |
| pocztylion_polska | 595.61 GB |
| sasassadfdsd | 376.20 GB |