| Client | https://dchublist.biz/ukraine/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Statut | En ligne | ID: 568 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=dchub-ua |
| Adresse |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nom | DCHUB.IN.UA |
| Sujet | Вітаємо! Welcome in Ukraine! Bienvenue! Guten Tag! Ciao! Hola! ;) |
| Description | Ukraine Online 24/7 • Alternative ports: 420, 920, 777, 4111, 7777 • Secure connection: nmdcs://dchub.in.ua:711 and enter in chat /fav |
| Catégorie | Public |
| Logiciel |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Propriétaire | Master |
| Emplacement |
Ukraine
|
| Utilisateurs | 384 | 764 |
| Clones | 98 |
| Partage | 890.35 TB | 1.92 PB |
| Limite d'utilisateurs | 3000 |
| Limite de partage | 0 B |
| Limite de slot | 0 |
| Limite de Hub | 0 |
| Fiabilité | 100% |
| Vérifié | 2026-05-01 01:01:27 | 2017-11-18 |
| Votes | +1 | -0 | 1 |
| Site Web | Not available |
| Not available |
| Pseudo | Partage |
|---|---|
| (V){'~'}(V) | 0 B |
| 04:00{01.05.2026} | 0 B |
| LedoBot | 0 B |
| Operator | 0 B |
| #_PRAVDA_TUT_R161 | 51.67 GB |
| %20%20 | 11.86 TB |
| -=a13k5=-_R210 | 23.44 TB |
| -=a13k5=-_R272 | 23.44 TB |
| -=a13k5=-_R331 | 23.44 TB |
| -Stepwise | 191.89 GB |
| ..trm.. | 2.07 TB |
| 1_R_R122 | 0 B |
| 1_R_R166 | 0 B |
| 1_R_R318 | 0 B |
| 1igor1_R371 | 223.67 MB |
| 1igor1_R377 | 223.67 MB |
| 2a15s16f147 | 0 B |
| 3riy2g45i4nfreh4vu3w4gy3igr | 0 B |
| 4411SWBTPH | 88.09 GB |
| 45yvaq34 | 26.43 GB |
| 633248747 | 4.34 TB |
| 77776666_R132 | 32.77 GB |
| 77776666_R225 | 32.77 GB |
| 77776666_R282 | 32.77 GB |
| 77776666_R313 | 32.77 GB |
| 77776666_R460 | 32.77 GB |
| 9TJFJHF | 0 B |
| AGEdepo2_R343 | 8.48 TB |
| AGEdepo2_R396 | 8.48 TB |
| ASUScc666 | 1020.76 GB |
| AdSumServer | 670.36 GB |
| Admin.nd_R128 | 400.13 GB |
| Admin.nd_R354 | 400.13 GB |
| Admin.nd_R412 | 400.13 GB |
| Admin.nd_R423 | 400.13 GB |
| Alex-DMC_R195 | 2.76 TB |
| Alex-DMC_R263 | 2.76 TB |
| Alex-DMC_R323 | 2.76 TB |
| Alex-DMC_R931 | 2.76 TB |
| Alexey00377_R199 | 0 B |
| Alexey00377_R223 | 0 B |
| Alexey00377_R362 | 0 B |
| Alexey00377_R418 | 0 B |
| Alexey00377_R826 | 0 B |
| Andrei | 0 B |
| Andreyg00_R311 | 310.34 GB |
| Andreyg00_R364 | 310.34 GB |
| Andreyg00_R871 | 310.34 GB |
| Andy23SO787_R243 | 238.67 GB |
| Andy23SO787_R272 | 238.67 GB |
| Andy23SO787_R330 | 238.67 GB |
| Andy23SO787_R581 | 238.67 GB |
| BLotti54 | 2.30 TB |
| BaKeMoNo™ | 15.03 TB |
| Bebe | 114.83 GB |
| Begimod.09.VEL_R327 | 12.02 TB |
| Begimod.09.VEL_R334 | 12.02 TB |
| Begimod.09.VEL_R608 | 12.02 TB |
| BenDit | 2.27 TB |
| Bim | 399.07 GB |
| BizSV-1973000_R895 | 532.15 GB |
| Buter_R115 | 1.25 TB |
| Buter_R364 | 1.25 TB |
| Buter_R404 | 1.25 TB |
| Churp | 108.45 GB |
| Covesyn | 144.91 GB |
| DASHDISH | 55.87 GB |
| DASHDISH84271451 | 55.87 GB |
| DDDDDDDDDD_R884 | 47.02 GB |
| D_o_l_l_y | 2.23 TB |
| Damon | 0 B |
| Dariaaaa | 12.57 GB |
| DarthKarlson | 50.91 GB |
| Dima | 399.65 GB |
| Dolushike | 70.46 GB |
| Dominic | 8.67 TB |
| EEE7575EEE_R104 | 360.03 GB |
| EEE7575EEE_R108 | 360.03 GB |
| EEE7575EEE_R386 | 360.03 GB |
| EEE7575EEE_R414 | 360.03 GB |
| Earth_leVXU_R199 | 0 B |
| Earth_leVXU_R254 | 0 B |
| Earth_leVXU_R359 | 0 B |
| Earth_leVXU_R580 | 0 B |
| Egi-RaZoRZ | 71.09 GB |
| Fantomas | 2.05 TB |
| Ffom | 700.85 GB |
| FreeO704 | 16.13 GB |
| GYlva | 2.27 TB |
| Gathaka3 | 49.67 TB |
| GeoMulet | 1.38 TB |
| Gianni1950 | 258.86 GB |
| Gyllestanken | 1015.55 GB |
| HUN-pointer4_R179 | 1.50 TB |
| Harryy111xy | 2.50 GB |
| Haw | 14.63 GB |
| Heithabu | 2.53 TB |
| Hottabich | 5.38 TB |
| Hulki16 | 0 B |
| HyperUser_R104 | 7.21 GB |
| HyperUser_R223 | 7.21 GB |
| HyperUser_R377 | 7.21 GB |
| JIMJOHN32SON193264 | 2.13 GB |
| JamesLovesTheDames | 2.09 TB |
| Kalich | 43.79 GB |
| Klea666 | 297.99 GB |
| Kricka0159! | 90.33 GB |
| LLL666 | 2.29 TB |
| LargeFooty | 702.12 GB |
| Lehasber_R375 | 2.35 GB |
| MSNET2006 | 101.68 GB |
| Mac[OpenBSD] | 0 B |
| Malfang45 | 1.45 TB |
| Marge | 2.10 TB |
| Marianek_897546 | 59.50 GB |
| Master | 5.70 GB |
| Mityo | 0 B |
| Moo2ufu | 212.54 GB |
| Moskow=Terror | 10.66 TB |
| Muistavik | 57.05 TB |
| NeoIo | 3.24 GB |
| Newbie66 | 3.15 GB |
| NickTheDick | 2.26 TB |
| NicksSon | 60.74 GB |
| Nuuniii | 25.53 GB |
| Oleg-laptop | 37.77 GB |
| Onotole_luYsN_R327 | 136.58 GB |
| Onotole_luYsN_R350 | 136.58 GB |
| Onotole_luYsN_R385 | 136.58 GB |
| Ouskaa | 121.41 GB |
| P3v13956 | 53.48 GB |
| PROF | 296.49 GB |
| Prricky | 1.75 TB |
| Qwerza | 0 B |
| Richard02_R155 | 194.74 GB |
| Richard02_R372 | 194.74 GB |
| Richard02_R769 | 194.74 GB |
| RiskJockey | 23.91 GB |
| SR-Bomm | 623.81 GB |
| STUVXYZ123450 | 10.39 GB |
| Serg1984g_R263 | 0 B |
| Serg1984g_R337 | 0 B |
| Serg1984g_R618 | 0 B |
| Serg1984g_R779 | 0 B |
| Serg_777 | 3.59 TB |
| Shareaza5033 | 5.52 GB |
| Shareaza7727 | 16.48 GB |
| Shoob | 4.98 TB |
| Stas159_R376 | 8.77 TB |
| Stas159_R382 | 8.77 TB |
| Stas159_R615 | 8.77 TB |
| StrBt44 | 2.27 TB |
| Sun-FEU3Si11_R300 | 2.22 TB |
| Sun_iIZG_R138 | 45.34 GB |
| Sun_iIZG_R149 | 45.34 GB |
| Sun_iIZG_R260 | 45.34 GB |
| Sun_iIZG_R285 | 45.34 GB |
| Sun_iIZG_R293 | 45.34 GB |
| THONE | 297.43 GB |
| Thekid1234x | 12.76 GB |
| Tiser21 | 15.95 TB |
| Tolik_Tt_R107 | 0 B |
| Tolik_Tt_R145 | 0 B |
| Tolik_Tt_R192 | 0 B |
| Tolik_Tt_R269 | 0 B |
| Tolik_Tt_R394 | 0 B |
| TomazasLT | 14.20 GB |
| Totarimita | 70.46 GB |
| Tyren | 62.87 TB |
| User007 | 766.35 GB |
| Useryyttfgfg | 31.20 GB |
| V1PzFfd_12_RFWE | 199.71 GB |
| Ventru_R382 | 0 B |
| ViD | 4.34 TB |
| WEESEY | 1.56 TB |
| Whyduh | 0 B |
| Ylgy_R196 | 1.10 TB |
| Ylgy_R301 | 1.10 TB |
| Ylgy_R329 | 1.10 TB |
| Ylgy_R417 | 1.10 TB |
| YoHugeypjoj | 10.58 GB |
| YourNickIsTak2Twothreeefour | 124.25 GB |
| Zxc15 | 1.33 GB |
| [420]Martiantilick121bc | 16.23 GB |
| [HUN]AndReWssss-- | 6.69 TB |
| [Hun]Szancso | 0 B |
| [NL]CpuBlaster | 70.30 TB |
| [Net]Coco3_R357 | 1.57 TB |
| [Net]Coco3_R391 | 1.57 TB |
| [Net]Coco3_R846 | 1.57 TB |
| [RO]Johnie123Jghhh_R346 | 128.43 GB |
| [RO][BV]Kappi20010 | 1.51 TB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| [RO][CJ-N]CONTINUUM | 5.53 GB |
| [Ro][B][RDS]GabyC | 60.96 GB |
| [VIP]GodFather25 | 9.79 TB |
| [balakovo]yu__R146 | 261.96 GB |
| [balakovo]yu__R165 | 261.96 GB |
| [balakovo]yu__R301 | 261.96 GB |
| [balakovo]yu__R340 | 261.96 GB |
| [balakovo]yu__R707 | 261.96 GB |
| [fly]Cow_zeaboE | 65.33 GB |
| [fly]Eagle_IzrsIe_R269 | 0 B |
| [fly]Eagle_IzrsIe_R313 | 0 B |
| [fly]Eagle_IzrsIe_R405 | 0 B |
| [fly]Eagle_IzrsIe_R414 | 0 B |
| [fly]Earth_yBfelo | 108.70 GB |
| [fly]Fire_3NPQ_R196 | 0 B |
| [fly]Fire_3NPQ_R390 | 0 B |
| [fly]Fire_3NPQ_R423 | 0 B |
| [fly]Hawk_9dYZ09_R106 | 0 B |
| [fly]Hawk_9dYZ09_R268 | 0 B |
| [fly]Hawk_9dYZ09_R424 | 0 B |
| [fly]Head_MGV_R122 | 45.10 GB |
| [fly]Head_MGV_R200 | 45.10 GB |
| [fly]Head_MGV_R279 | 45.10 GB |
| [fly]Head_MGV_R357 | 45.10 GB |
| [fly]Head_MGV_R491 | 45.10 GB |
| [fly]Hulk_khPPMY | 131.02 GB |
| [fly]Indy_dSDcs_R225 | 0 B |
| [fly]Indy_dSDcs_R338 | 0 B |
| [fly]Jocker_d2cE | 729.89 GB |
| [fly]MAXS22_R230 | 21.61 GB |
| [fly]MAXS22_R403 | 21.61 GB |
| [fly]Makda_R193 | 100.94 GB |
| [fly]Man_BecY_R232 | 1.33 GB |
| [fly]Mon_oT-_R206 | 69.99 GB |
| [fly]Mon_oT-_R225 | 69.99 GB |
| [fly]Monkey_oTm2v+56523_R129 | 399.12 GB |
| [fly]Monkey_oTm2v+56523_R319 | 399.12 GB |
| [fly]Monkey_oTm2v+56523_R339 | 0 B |
| [fly]Monkey_oTm2v+56523_R370 | 399.12 GB |
| [fly]Rabbit_Wyk0_R365 | 0 B |
| [fly]ReMeR20020_R108 | 2.35 TB |
| [fly]ReMeR20020_R589 | 2.35 TB |
| [fly]ReMeR20020_R639 | 2.35 TB |
| [fly]Smile_2aw_R357 | 18.04 GB |
| [fly]Smile_tCaz5521444_R419 | 0 B |
| [fly]Troll_vH0_R212 | 391.28 GB |
| [fly]Troll_vH0_R318 | 391.28 GB |
| [fly]Troll_vH0_R399 | 391.28 GB |
| [fly]User_ygN2D_R138 | 146.10 GB |
| [fly]User_ygN2D_R349 | 146.10 GB |
| [fly]User_ygN2D_R739 | 146.10 GB |
| [fly]Volosatii_R134 | 926.04 GB |
| [fly]Volosatii_R246 | 926.04 GB |
| [fly]Volosatii_R289 | 926.04 GB |
| [fly]Volosatii_R337 | 926.04 GB |
| [fly]astx2sdx27 | 75.14 GB |
| [fly]gksjfnEKFNQAejkfnqEKF_R203 | 327.22 GB |
| [it]souls.energy.power | 19.98 GB |
| [khabarovsk]Angel | 20.71 GB |
| [sky]sirota_R153 | 1.22 TB |
| [sky]sirota_R240 | 1.22 TB |
| [sky]sirota_R300 | 1.22 TB |
| [sky]sirota_R884 | 1.22 TB |
| aaatriummm2 | 26.27 GB |
| akkclfcefeevfv | 18.84 GB |
| antosha1704_R196 | 0 B |
| antosha1704_R240 | 0 B |
| antosha1704_R259 | 0 B |
| antosha1704_R393 | 0 B |
| arch[e]re | 0 B |
| asdfgh | 2.93 GB |
| asmat55523 | 238.18 GB |
| avatar33 | 549.75 GB |
| azizkhan98 | 105.77 GB |
| barry_disco74 | 151.68 GB |
| bbc-urtepp254 | 63.42 GB |
| bitmap | 2.27 TB |
| bob1552361 | 52.52 GB |
| bobrdr1234 | 2.14 TB |
| clouder | 0 B |
| dcmie | 4.39 GB |
| dfghj | 0 B |
| diablo | 2.28 TB |
| djmetalrock | 14.95 GB |
| dvsx86 | 6.20 GB |
| eLfiK_R116 | 34.34 GB |
| eLfiK_R260 | 34.34 GB |
| eLfiK_R264 | 34.34 GB |
| eLfiK_R443 | 34.34 GB |
| eLfiK_R462 | 34.34 GB |
| ecco0000000000005 | 540.59 GB |
| espressobin | 340.33 GB |
| fMad3 | 23.17 TB |
| fgr456gh | 0 B |
| fhelicizzzz77 | 100.79 GB |
| g-chturas | 185.77 GB |
| ganagol-lorampam_R104 | 616.34 GB |
| gugengeym | 211.54 GB |
| hameed34 | 198.05 GB |
| hitomi_112358 | 164.57 GB |
| hromik_R281 | 258.60 GB |
| hromik_R354 | 258.60 GB |
| hromik_R355 | 258.60 GB |
| hromik_R358 | 258.60 GB |
| ioioi | 836.63 GB |
| j7n | 3.46 TB |
| jail | 46.17 GB |
| jasonERVuX | 0 B |
| jaworofalfal151 | 76.65 GB |
| jayvee | 1.42 TB |
| jirka45 | 5.59 GB |
| jjrt56t | 0 B |
| katkaRov | 118.36 GB |
| kmsorg47383 | 37.05 GB |
| kotenok2000 | 157.89 GB |
| kotkominjov | 71.03 GB |
| krasnotal_2000009_R386 | 147.68 GB |
| linked4x | 14.34 GB |
| locis | 1.68 TB |
| maxiboy_R157 | 0 B |
| micro88_R400 | 1.64 TB |
| msnatal1981_R146 | 688.08 MB |
| mun558855 | 95.34 GB |
| newlink_R183 | 2.15 TB |
| newlink_R240 | 2.15 TB |
| newlink_R309 | 2.15 TB |
| ngorwe | 155.16 GB |
| nico | 7.47 TB |
| nytre45 | 29.83 GB |
| oban | 34.35 GB |
| otto | 2.27 TB |
| p2bugger | 2.11 TB |
| pentagram | 15.06 TB |
| pnep_R126 | 12.07 TB |
| pnep_R277 | 12.07 TB |
| pnep_R298 | 12.07 TB |
| popsh_R372 | 35.63 TB |
| pusher | 2.26 TB |
| reiger | 11.54 GB |
| rfthunder | 37.05 GB |
| rlsjhykrdts_R307 | 6.34 TB |
| rlsjhykrdts_R315 | 6.34 TB |
| rlsjhykrdts_R355 | 6.34 TB |
| rotarypower | 126.45 GB |
| runarulu | 70.46 GB |
| rusbarefoot_R341 | 0 B |
| rusbarefoot_R996 | 0 B |
| saburkhanz | 214.80 GB |
| serega1810_R283 | 0 B |
| serega1810_R391 | 0 B |
| servant1 | 67.04 GB |
| sharpo12vfgjh | 68.52 GB |
| shitboy | 13.82 GB |
| slavka2508slavka_R141 | 279.97 GB |
| slavka2508slavka_R246 | 279.97 GB |
| slavka2508slavka_R302 | 279.97 GB |
| slavka2508slavka_R314 | 279.97 GB |
| smashwacker | 33.57 GB |
| sonny | 2.30 TB |
| starjmmr3 | 852.77 GB |
| starling70 | 1.80 TB |
| steve | 0 B |
| susurelion235 | 0 B |
| tmart | 234.90 GB |
| uroz_R103 | 97.27 GB |
| uroz_R333 | 97.27 GB |
| uroz_R407 | 97.27 GB |
| uroz_R426 | 97.27 GB |
| user | 157.71 GB |
| user757473 | 2.28 TB |
| vadimpl_R103 | 38.74 TB |
| vadimpl_R214 | 38.74 TB |
| vadimpl_R270 | 38.74 TB |
| vespa9347q53 | 34.49 GB |
| vipuser634wy | 61.89 GB |
| vld123m | 8.27 GB |
| vovka2911 | 0 B |
| vukster | 4.42 GB |
| vvato76 | 915.55 GB |
| werwedd32533 | 0 B |
| x0pek__R100 | 0 B |
| x12abbdtx01234 | 55.85 GB |
| zasda15 | 0 B |
| zlrvcxasdas | 11.52 GB |
| Барон_R133 | 12.13 GB |
| Барон_R175 | 12.13 GB |
| Барон_R227 | 12.13 GB |
| ДедХасан777 | 690.30 GB |
| ДедаЛенин_R240 | 23.01 GB |
| ДедаЛенин_R267 | 23.01 GB |
| ДедаЛенин_R300 | 23.01 GB |
| Мутабор_R242 | 66.74 GB |
| Мутабор_R374 | 66.74 GB |
| Мутабор_R405 | 66.74 GB |
| фывйцу12 | 11.58 GB |