| Клиент | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Статус | Онлайн | ID: 1039 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1039 |
| Адрес |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Име | ❤ Andromeda Galaxy Hub ❤ |
| Тема | Not available |
| Описание | Secure sharing via TLS 3.0.2 ❤ All are welcome ❤ |
| Категория | Not available |
| Софтуер |
LuaDCH 2.22
|
| Собственик | Hades |
| Местоположение |
Romania
|
| Потребители | 9 | 11 |
| Clones | 0 |
| Споделяне | 3.81 TB | 4.35 TB |
| Лимит за потребители | 2000 |
| Лимит за споделяне | 0 B |
| Лимит за слотове | 1 |
| Лимит за Хъбове | 60000 |
| Надеждност | 99.96% |
| Проверено | 2026-05-19 07:20:54 | 2023-03-28 |
| Гласове | +0 | -0 | 0 |
| Уебсайт | https://dchublist.org |
| Имейл | Not available |
| Ник | Споделяне |
|---|---|
| Alienware | 3.08 TB |
| Frankfurt | 370.80 MB |
| [❤]Andromeda | 0 B |
| [❤]OpChat | 0 B |
| [❤]RegChat | 0 B |
| Bursa | 8.72 GB |
| Constantinople | 8.97 GB |
| Dallas | 170.67 MB |
| MAGOTH_VERMON@616] | 182.24 GB |
| Raul.Claudiu | 0 B |
| [Stargate][sg1][130980] | 358.74 GB |
| popa_corcodel | 190.18 GB |