| Klientas | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Būsena | Prisijungęs | ID: 1039 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1039 |
| Adresas |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Pavadinimas | ❤ Andromeda Galaxy Hub ❤ |
| Tema | Not available |
| Aprašymas | Secure sharing via TLS 3.0.2 ❤ All are welcome ❤ |
| Kategorija | Not available |
| Programinė įranga |
LuaDCH 2.22
|
| Savininkas | Hades |
| Vieta |
Romania
|
| Vartotojai | 9 | 11 |
| Clones | 0 |
| Dalintis | 3.81 TB | 4.35 TB |
| Vartotojų limitas | 2000 |
| Dalijimosi limitas | 0 B |
| Slotų limitas | 1 |
| Hub limitas | 60000 |
| Patikimumas | 99.96% |
| Patikrinta | 2026-05-19 07:20:54 | 2023-03-28 |
| Balsai | +0 | -0 | 0 |
| Svetainė | https://dchublist.org |
| El. paštas | Not available |
| Nikas | Dalintis |
|---|---|
| Alienware | 3.08 TB |
| Frankfurt | 370.80 MB |
| [❤]Andromeda | 0 B |
| [❤]OpChat | 0 B |
| [❤]RegChat | 0 B |
| Bursa | 8.72 GB |
| Constantinople | 8.97 GB |
| Dallas | 170.67 MB |
| MAGOTH_VERMON@616] | 182.24 GB |
| Raul.Claudiu | 0 B |
| [Stargate][sg1][130980] | 358.74 GB |
| popa_corcodel | 190.18 GB |