| Klient | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 1039 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1039 |
| Adres |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nazwa | ❤ Andromeda Galaxy Hub ❤ |
| Temat | Not available |
| Opis | Secure sharing via TLS 3.0.2 ❤ All are welcome ❤ |
| Kategoria | Not available |
| Oprogramowanie |
LuaDCH 2.22
|
| Właściciel | Hades |
| Lokalizacja |
Romania
|
| Użytkownicy | 9 | 11 |
| Clones | 0 |
| Udostępnianie | 3.81 TB | 4.35 TB |
| Limit użytkowników | 2000 |
| Limit udostępniania | 0 B |
| Limit slotów | 1 |
| Limit Hubów | 60000 |
| Niezawodność | 99.96% |
| Sprawdzono | 2026-05-19 07:20:54 | 2023-03-28 |
| Głosy | +0 | -0 | 0 |
| Strona internetowa | https://dchublist.org |
| Not available |
| Nick | Udostępnianie |
|---|---|
| Alienware | 3.08 TB |
| Frankfurt | 370.80 MB |
| [❤]Andromeda | 0 B |
| [❤]OpChat | 0 B |
| [❤]RegChat | 0 B |
| Bursa | 8.72 GB |
| Constantinople | 8.97 GB |
| Dallas | 170.67 MB |
| MAGOTH_VERMON@616] | 182.24 GB |
| Raul.Claudiu | 0 B |
| [Stargate][sg1][130980] | 358.74 GB |
| popa_corcodel | 190.18 GB |