| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Stare | Online | ID: 1039 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1039 |
| Adresă |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nume | ❤ Andromeda Galaxy Hub ❤ |
| Subiect | Not available |
| Descriere | Secure sharing via TLS 3.0.2 ❤ All are welcome ❤ |
| Categorie | Not available |
| Software |
LuaDCH 2.22
|
| Proprietar | Hades |
| Locație |
Romania
|
| Utilizatori | 8 | 11 |
| Clones | 0 |
| Partajare | 3.81 TB | 4.35 TB |
| Limită utilizatori | 2000 |
| Limită partajare | 0 B |
| Limită sloturi | 1 |
| Limită Hub-uri | 60000 |
| Fiabilitate | 99.96% |
| Verificat | 2026-05-19 06:18:51 | 2023-03-28 |
| Voturi | +0 | -0 | 0 |
| Site web | https://dchublist.org |
| Not available |
| Nick | Partajare |
|---|---|
| Alienware | 3.08 TB |
| Frankfurt | 370.80 MB |
| [❤]Andromeda | 0 B |
| [❤]OpChat | 0 B |
| [❤]RegChat | 0 B |
| Bursa | 8.72 GB |
| Constantinople | 8.97 GB |
| Dallas | 170.67 MB |
| MAGOTH_VERMON@616] | 182.24 GB |
| [Stargate][sg1][130980] | 358.73 GB |
| popa_corcodel | 190.18 GB |