| Klient | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 1039 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1039 |
| Adress |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Namn | †Andromeda Galaxy Hub †|
| Ămne | Not available |
| Beskrivning | Secure sharing via TLS 3.0.2 †All are welcome †|
| Kategori | Not available |
| Programvara |
LuaDCH 2.22
|
| Ăgare | Hades |
| Plats |
Romania
|
| AnvÀndare | 9 | 11 |
| Clones | 0 |
| Delning | 3.81 TB | 4.35 TB |
| AnvÀndargrÀns | 2000 |
| DelningsgrÀns | 0 B |
| SlotgrÀns | 1 |
| HubbgrÀns | 60000 |
| PÄlitlighet | 99.96% |
| Kontrollerad | 2026-05-19 07:20:54 | 2023-03-28 |
| Röster | +0 | -0 | 0 |
| Webbplats | https://dchublist.org |
| Not available |
| Nick | Delning |
|---|---|
| Alienware | 3.08 TB |
| Frankfurt | 370.80 MB |
| [â€]Andromeda | 0 B |
| [â€]OpChat | 0 B |
| [â€]RegChat | 0 B |
| Bursa | 8.72 GB |
| Constantinople | 8.97 GB |
| Dallas | 170.67 MB |
| MAGOTH_VERMON@616] | 182.24 GB |
| Raul.Claudiu | 0 B |
| [Stargate][sg1][130980] | 358.74 GB |
| popa_corcodel | 190.18 GB |