| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Stare | Online | ID: 1056 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-1056 |
| Adresă |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nume | Starlink |
| Subiect | Not available |
| Descriere | min. share 10GB |
| Categorie | Not available |
| Software |
Verlihub 1.6.1.0
|
| Proprietar | Self |
| Locație |
Hungary
|
| Utilizatori | 10 | 28 |
| Clones | 0 |
| Partajare | 1.74 TB | 38.41 TB |
| Limită utilizatori | 6000 |
| Limită partajare | 10 GB |
| Limită sloturi | 0 |
| Limită Hub-uri | 0 |
| Fiabilitate | 99.65% |
| Verificat | 2026-05-01 03:08:35 | 2025-05-05 |
| Voturi | +0 | -0 | 0 |
| Site web | Not available |
| Not available |
| Nick | Partajare |
|---|---|
| John_Strawberry | 322.81 GB |
| John_x360 | 49.61 GB |
| Starlink | 0 B |
| Dimitar | 138.95 GB |
| Unippikuktaaniapi99 | 134.15 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| mun558855 | 95.34 GB |
| oban | 34.35 GB |
| userkc | 191.98 GB |
| y2b4k698df328djei3 | 261.82 GB |