| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 199 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-199 |
| Indirizzo |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nome | #ChiNA_RèVoLuTiØn# -=VØLK§~Fµ§‡ØÑ~Ñè†=- |
| Topic | Chinese International Hub -=VOLKSFUSION.NET=- |
| Descrizione | Chinese International Hub -=VOLKSFUSION.NET=- |
| Categoria | Not available |
| Software |
Verlihub 0.9.8
|
| Owner | Self |
| Locazione |
Italy
|
| Utenti | 14 | 23 |
| Clones | 0 |
| Share | 11.42 TB | 26.57 TB |
| Limite Utenti | 6000 |
| Share limite | 0 B |
| Slot limite | 0 |
| Hub limite | 100 |
| Reliability | 100% |
| Controllo | 2026-05-01 01:08:21 | 2017-11-02 |
| Voto | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| #ChiNA# | 0 B |
| #OpChat# | 0 B |
| Vîñ~ß.K.²²•AFK | 0 B |
| 6767zu7z69ké | 0 B |
| Alex-DMC | 2.76 TB |
| Heithabu | 2.53 TB |
| HighFreqLowFreq | 123.94 GB |
| Igor666 | 1.51 TB |
| Speedy | 0 B |
| ViD | 4.34 TB |
| [RO][Genii]NicholasPap | 91.73 GB |
| closeup | 0 B |
| sousulasse | 72.72 GB |
| user95174 | 0 B |