| Kliens | https://dchublist.biz/client-ro/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Státusz | Online | ID: 918 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-918 |
| Cím |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Név | Valurile Dunarii |
| Téma | Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni. |
| Leírás | "Muzica exprima ceea ce nu se poate spune in cuvinte si despre care nu se poate pastra tacerea!" |
| Kategória | Trivia |
| Szoftver |
Verlihub 1.3.0.0
|
| Tulajdonos | Self |
| Helyszín |
Romania
|
| Felhasználók | 16 | 42 |
| Clones | 0 |
| Megosztás | 1.98 TB | 32.97 TB |
| Felhasználói limit | 6000 |
| Megosztási limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 200 |
| Megbízhatóság | 99.7% |
| Ellenőrizve | 2026-05-01 08:07:09 | 2020-07-02 |
| Szavazatok | +2 | -0 | 2 |
| Weboldal | Not available |
| Not available |
| Becenév | Megosztás |
|---|---|
| *Op*Chat* | 0 B |
| *Valurile*Dunarii* | 0 B |
| ArcticUser143 | 0 B |
| Chronos936 | 129.65 GB |
| GravellPitt | 137.78 GB |
| Irina | 0 B |
| Maryan | 4.91 GB |
| Maryo | 5.10 GB |
| STELIAN88 | 340.93 GB |
| [420]Martiantilick121bc | 16.23 GB |
| [RO]Cornel | 0 B |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| dani1078 | 217.35 GB |
| dhkopdkod | 212.97 GB |
| requant | 87.46 GB |
| roa{bn}downloaddral004333 | 0 B |
| y2b4k698df328djei3 | 261.82 GB |
| {RO}{BC}{RDS}BUNICUSsSsS | 181.70 GB |