| Klient | https://dchublist.biz/client-ro/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 918 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-918 |
| Adress |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Namn | Valurile Dunarii |
| Ämne | Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni. |
| Beskrivning | "Muzica exprima ceea ce nu se poate spune in cuvinte si despre care nu se poate pastra tacerea!" |
| Kategori | Trivia |
| Programvara |
Verlihub 1.3.0.0
|
| Ägare | Self |
| Plats |
Romania
|
| Användare | 15 | 42 |
| Clones | 0 |
| Delning | 4.81 TB | 32.97 TB |
| Användargräns | 6000 |
| Delningsgräns | 0 B |
| Slotgräns | 0 |
| Hubbgräns | 200 |
| PĂĄlitlighet | 99.7% |
| Kontrollerad | 2026-05-01 03:08:05 | 2020-07-02 |
| Röster | +2 | -0 | 2 |
| Webbplats | Not available |
| Not available |
| Nick | Delning |
|---|---|
| *Op*Chat* | 0 B |
| *Valurile*Dunarii* | 0 B |
| Chronos936 | 126.12 GB |
| STELIAN88 | 319.60 GB |
| Sugar | 0 B |
| Temnik[RO][PH] | 50.37 GB |
| [420]Martiantilick121bc | 16.23 GB |
| [RO]Cornel | 0 B |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| [RO][VN]bmw1member | 2.92 TB |
| dani1078 | 217.35 GB |
| florinflorin | 116.83 GB |
| mun558855 | 95.34 GB |
| oban | 34.35 GB |
| requant | 87.46 GB |
| y2b4k698df328djei3 | 261.82 GB |
| {RO}{BC}{RDS}BUNICUSsSsS | 181.70 GB |