| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 967 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hub-967 |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | NuTT DC++ HUB |
| Topic | Not available |
| Description | Not available |
| Category | Not available |
| Software |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Owner | Self |
| Location |
Latvia
|
| Users | 10 | 17 |
| Clones | 0 |
| Share | 7.28 TB | 45.31 TB |
| User limit | 6000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 0 |
| Reliability | 97.83% |
| Checked | 2026-05-27 12:09:44 | 2021-03-14 |
| Votes | +1 | -0 | 1 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| [SU]kidi | 20.23 GB |
| OpChat | 0 B |
| Verlihub | 0 B |
| Admin_wB2g | 0 B |
| DirtyLittleBastard | 334.57 GB |
| Disaster | 6.60 TB |
| Jamala | 128.05 GB |
| Spilvendrans | 24.85 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [fly]Earth_jIYci | 28.28 GB |
| nor | 3.94 GB |
| oban | 34.35 GB |