| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 280 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=metalfans |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | Metalfans |
| Topic | Hub pro Metalovou muziku!!!! METAL FOREVER |
| Description | Hub pro Metalovou muziku!!!! METAL FOREVER |
| Category | Not available |
| Software |
Verlihub 0.9.8
|
| Owner | calibos |
| Location |
Czech Republic
|
| Users | 13 | 32 |
| Clones | 0 |
| Share | 1.31 TB | 24.16 TB |
| User limit | 6000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 40 |
| Reliability | 100% |
| Checked | 2026-05-20 01:06:51 | 2017-11-03 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| Kralicek | 555.10 KB |
| Metalynn | 0 B |
| OpChat | 0 B |
| calibos | 0 B |
| Ernesto2 | 30.13 GB |
| Roman007 | 61.26 GB |
| Sergiu&Loredana | 139.95 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| [fly]Fire_C9ngpc | 265.54 GB |
| [fly]User_User_ns | 10.16 GB |
| hjkgu | 242.71 GB |
| leaullien | 118.60 GB |
| s23456h | 47.27 GB |