| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 272 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=delizia-dc |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | ~• Hiroshima • Mon Amour •~ -=VØLK§~Fµ§‡ØÑ~Ñè†=- |
| Topic | http://minosse.net |
| Description | -=VOLKSFUSION.NET=- cinema•noir•classics•neorealismo•film•nouvelle vague•rock,jazz,blues,folk music |
| Category | Not available |
| Software |
PtokaX 0.4.1.2
|
| Owner | Self |
| Location |
Italy
|
| Users | 10 | 37 |
| Clones | 0 |
| Share | 4.51 TB | 66.64 TB |
| User limit | 1000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 0 |
| Reliability | 100% |
| Checked | 2026-05-19 02:08:10 | 2017-11-03 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| • Poker • | 0 B |
| • ÞÚ§hÊ® • | 0 B |
| Aqua_MAN | 1.31 TB |
| Igor666 | 1.51 TB |
| Sculli | 156.92 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| [fly]Jocker_fps | 1.06 TB |
| ougzuio | 0 B |
| sousollil | 39.16 GB |
| Äåäà ËåÃèà | 23.01 GB |