| Client | https://dchublist.biz/lithuania/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 286 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=eofnet |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | EofNET |
| Topic | http://dc.eofnet.lt/top10 |
| Description | 24/7 from teh dark side |
| Category | Not available |
| Software |
Verlihub 1.2.0.24
|
| Owner | Self |
| Location |
Lithuania
|
| Users | 12 | 20 |
| Clones | 0 |
| Share | 2.64 TB | 35.13 TB |
| User limit | 1000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 0 |
| Reliability | 99.94% |
| Checked | 2026-05-03 07:08:45 | 2017-11-03 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| OpChat | 0 B |
| Verlihub | 0 B |
| ArcticUser143 | 0 B |
| Bendik101010_R351 | 0 B |
| Kricka0159! | 90.33 GB |
| Kuzia | 190.93 GB |
| Shareaza2360 | 8.54 MB |
| [HUN]daytoosoon | 61.83 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh_R303 | 128.43 GB |
| [fly]Bear_dmVxo | 1.87 TB |
| [fly]Earth_jIYci | 26.54 GB |
| novichok_0721 | 0 B |
| obzaza | 35.17 GB |
| y2b4k698df328djei3 | 261.82 GB |