| Client | https://dchublist.biz/lithuania/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Stare | Online | ID: 286 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=eofnet |
| Adresă |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nume | EofNET |
| Subiect | http://dc.eofnet.lt/top10 |
| Descriere | 24/7 from teh dark side |
| Categorie | Not available |
| Software |
Verlihub 1.2.0.24
|
| Proprietar | Self |
| Locație |
Lithuania
|
| Utilizatori | 12 | 20 |
| Clones | 0 |
| Partajare | 2.11 TB | 35.13 TB |
| Limită utilizatori | 1000 |
| Limită partajare | 0 B |
| Limită sloturi | 0 |
| Limită Hub-uri | 0 |
| Fiabilitate | 99.94% |
| Verificat | 2026-04-30 21:09:37 | 2017-11-03 |
| Voturi | +0 | -0 | 0 |
| Site web | Not available |
| Not available |
| Nick | Partajare |
|---|---|
| OpChat | 0 B |
| Verlihub | 0 B |
| ArcticUser143 | 0 B |
| Bendik101010_R201 | 0 B |
| Domasbartas | 0 B |
| Kristaps85 | 93.09 GB |
| Kuzia | 190.94 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| cricr | 0 B |
| denisov70_R211 | 404.28 GB |
| ecco0000000000005 | 540.59 GB |
| eirlan | 133.31 GB |
| marriiaa | 409.82 GB |
| y2b4k698df328djei3 | 261.82 GB |