| Client | https://dchublist.biz/ukraine/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 657 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hubdnipro |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | DNIPRO.SYTES.NET |
| Topic | Російські Орки! Ласкаво просимо в Український чорнозем! Bienvenue! Benvenuto! Bem vindo! Welcome! |
| Description | Ukraine 24/7 | Alt.ports:420,441,4111,4411 | Use secure connection: nmdcs://dnipro.sytes.net:411 and enter in chat /fav |
| Category | Public |
| Software |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Owner | 1O1O1 |
| Location |
Ukraine
|
| Users | 18 | 25 |
| Clones | 0 |
| Share | 20.08 TB | 80.07 TB |
| User limit | 6000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 0 |
| Reliability | 99.9% |
| Checked | 2026-05-17 14:08:12 | 2017-12-30 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| (V){'~'}(V) | 0 B |
| 17:08{17.05.2026} | 0 B |
| LedoBot | 0 B |
| Operator | 0 B |
| 1o1o1 | 836.63 GB |
| Adressator | 16.15 GB |
| Bonzai | 736.05 GB |
| Geos_BO3 | 77.49 GB |
| Hottabich | 5.38 TB |
| MAXIMUM | 8.93 GB |
| Moskow=Terror | 10.78 TB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [fly]Bear_r1bE | 223.27 GB |
| [fly]Jocker_caL | 24.74 GB |
| [fly]Moon_9jam | 0 B |
| cricri | 0 B |
| esperosso | 324.75 GB |
| gammim | 177.70 GB |
| gvhzfdadhv | 8.87 GB |
| railman | 611.64 GB |
| ДедХасан777 | 690.30 GB |
| нафаняя | 156.06 GB |