| Klientas | https://dchublist.biz/ukraine/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Būsena | Prisijungęs | ID: 657 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hubdnipro |
| Adresas |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Pavadinimas | DNIPRO.SYTES.NET |
| Tema | Російські Орки! Ласкаво просимо в Український чорнозем! Bienvenue! Benvenuto! Bem vindo! Welcome! |
| Aprašymas | Ukraine 24/7 | Alt.ports:420,441,4111,4411 | Use secure connection: nmdcs://dnipro.sytes.net:411 and enter in chat /fav |
| Kategorija | Public |
| Programinė įranga |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Savininkas | 1O1O1 |
| Vieta |
Ukraine
|
| Vartotojai | 12 | 27 |
| Clones | 0 |
| Dalintis | 19.34 TB | 80.07 TB |
| Vartotojų limitas | 6000 |
| Dalijimosi limitas | 0 B |
| Slotų limitas | 0 |
| Hub limitas | 0 |
| Patikimumas | 96.3% |
| Patikrinta | 2026-05-01 01:08:17 | 2017-12-30 |
| Balsai | +0 | -0 | 0 |
| Svetainė | Not available |
| El. paštas | Not available |
| Nikas | Dalintis |
|---|---|
| (V){'~'}(V) | 0 B |
| 04:07{01.05.2026} | 0 B |
| LedoBot | 0 B |
| Operator | 0 B |
| 1o1o1 | 836.63 GB |
| Hottabich | 5.38 TB |
| Master_of_Chambers101 | 247.60 GB |
| Moskow=Terror | 10.66 TB |
| Ongwa | 83.28 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| ecco0000000000005 | 540.59 GB |
| esperosso | 340.33 GB |
| jail | 46.17 GB |
| oban | 34.35 GB |
| ДедХасан777 | 690.30 GB |