| Klient | https://dchublist.biz/ukraine/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 657 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hubdnipro |
| Adress |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Namn | DNIPRO.SYTES.NET |
| Ämne | Російські Орки! Ласкаво просимо в Український чорнозем! Bienvenue! Benvenuto! Bem vindo! Welcome! |
| Beskrivning | Ukraine 24/7 | Alt.ports:420,441,4111,4411 | Use secure connection: nmdcs://dnipro.sytes.net:411 and enter in chat /fav |
| Kategori | Public |
| Programvara |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Ägare | 1O1O1 |
| Plats |
Ukraine
|
| Användare | 12 | 27 |
| Clones | 0 |
| Delning | 19.34 TB | 80.07 TB |
| Användargräns | 6000 |
| Delningsgräns | 0 B |
| Slotgräns | 0 |
| Hubbgräns | 0 |
| Pålitlighet | 96.3% |
| Kontrollerad | 2026-05-01 01:08:17 | 2017-12-30 |
| Röster | +0 | -0 | 0 |
| Webbplats | Not available |
| Not available |
| Nick | Delning |
|---|---|
| (V){'~'}(V) | 0 B |
| 04:07{01.05.2026} | 0 B |
| LedoBot | 0 B |
| Operator | 0 B |
| 1o1o1 | 836.63 GB |
| Hottabich | 5.38 TB |
| Master_of_Chambers101 | 247.60 GB |
| Moskow=Terror | 10.66 TB |
| Ongwa | 83.28 GB |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| ecco0000000000005 | 540.59 GB |
| esperosso | 340.33 GB |
| jail | 46.17 GB |
| oban | 34.35 GB |
| ДедХасан777 | 690.30 GB |