| Клієнт | https://dchublist.biz/ukraine/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Статус | Онлайн | ID: 657 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=hubdnipro |
| Адреса |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Ім’я | DNIPRO.SYTES.NET |
| Тема | Російські Орки! Ласкаво просимо в Український чорнозем! Bienvenue! Benvenuto! Bem vindo! Welcome! |
| Опис | Ukraine 24/7 | Alt.ports:420,441,4111,4411 | Use secure connection: nmdcs://dnipro.sytes.net:411 and enter in chat /fav |
| Категорія | Public |
| Програмне забезпечення |
Verlihub 1.7.0.0
|
| Власник | 1O1O1 |
| Місцезнаходження |
Ukraine
|
| Користувачі | 13 | 25 |
| Clones | 0 |
| Спільний доступ | 19.58 TB | 80.07 TB |
| Ліміт користувачів | 6000 |
| Ліміт спільного доступу | 0 B |
| Ліміт слотів | 0 |
| Ліміт Хабів | 0 |
| Надійність | 99.9% |
| Перевірено | 2026-05-20 01:06:33 | 2017-12-30 |
| Голоси | +0 | -0 | 0 |
| Веб-сайт | Not available |
| Електронна пошта | Not available |
| Нік | Спільний доступ |
|---|---|
| (V){'~'}(V) | 0 B |
| 04:06{20.05.2026} | 0 B |
| LedoBot | 0 B |
| Operator | 0 B |
| 1o1o1 | 836.63 GB |
| Adressator | 16.15 GB |
| Bonzai | 736.05 GB |
| Hottabich | 5.38 TB |
| Moskow=Terror | 10.87 TB |
| Whyduh | 0 B |
| [RO]Johnie123Jghhh | 128.43 GB |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| dungjuri | 59.83 GB |
| ecco0000000000005577153 | 534.01 GB |
| esperosso | 309.17 GB |
| johndoemagnet | 0 B |
| super---root | 356.35 GB |