| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 847 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=legoland |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | LEGOLAND ~ VOLKSFUSION.NET |
| Topic | HUB ITALIANO&INTERNATIONAL ENG*HOSTING_SERVICE MAILTO:VOLKSFUSION@GMAIL.COM* |
| Description | HUB ITALIANO&INTERNATIONAL ENG*HOSTING_SERVICE MAILTO:VOLKSFUSION@GMAIL.COM* |
| Category | -=VOLKS-FUSION-NET=- |
| Software |
Verlihub 0.9.8
|
| Owner | Vîñ~ß.K.²² |
| Location |
Italy
|
| Users | 16 | 30 |
| Clones | 0 |
| Share | 9.45 TB | 25.14 TB |
| User limit | 10000 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 200 |
| Reliability | 100% |
| Checked | 2026-05-01 15:08:20 | 2019-08-22 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| !][LêGØ][~§ÊÇÚR‡T¥ | 0 B |
| !][LêGØ][~ÇhÁT | 0 B |
| Vîñ~ß.K.²²•AFK | 0 B |
| Andre | 0 B |
| DAN | 0 B |
| Hyper | 4.40 TB |
| JyghO56De | 666.89 GB |
| [fly]Jocker_fps | 1.06 TB |
| [fly]Man_M37 | 2.37 TB |
| [fly]Troll_cXyc | 0 B |
| fabax01 | 733.11 GB |
| momof | 191.45 GB |
| novichok_0721 | 0 B |
| ougzuio | 0 B |
| smashwacker | 33.57 GB |
| ÄåäàËåíèí | 23.01 GB |