| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 847 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=legoland |
| Indirizzo |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Nome | LEGOLAND ~ VOLKSFUSION.NET |
| Topic | HUB ITALIANO&INTERNATIONAL ENG*HOSTING_SERVICE MAILTO:VOLKSFUSION@GMAIL.COM* |
| Descrizione | HUB ITALIANO&INTERNATIONAL ENG*HOSTING_SERVICE MAILTO:VOLKSFUSION@GMAIL.COM* |
| Categoria | -=VOLKS-FUSION-NET=- |
| Software |
Verlihub 0.9.8
|
| Owner | Vîñ~ß.K.²² |
| Locazione |
Italy
|
| Utenti | 11 | 30 |
| Clones | 0 |
| Share | 1.80 TB | 25.14 TB |
| Limite Utenti | 10000 |
| Share limite | 0 B |
| Slot limite | 0 |
| Hub limite | 200 |
| Reliability | 100% |
| Controllo | 2026-05-01 01:08:24 | 2019-08-22 |
| Voto | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| !][LêGØ][~§ÊÇÚR‡T¥ | 0 B |
| !][LêGØ][~ÇhÁT | 0 B |
| Vîñ~ß.K.²²•AFK | 0 B |
| 6767zu7z69ké | 0 B |
| [RO][B][RDS]CRAZY_ANGEL69 | 429.42 GB |
| [fly]Jocker_fps | 1.06 TB |
| auysnal | 190.26 GB |
| jail | 46.17 GB |
| oban | 34.35 GB |
| smashwacker | 33.57 GB |
| ÄåäàËåíèí | 23.01 GB |