| Client | https://dchublist.biz/client/FlylinkDC_x64.exe |
|---|---|
| Status | Online | ID: 480 |
| URL | https://dchublists.com/?do=hublist&id=flamingblue |
| Address |
|
| ASN | Example ASN |
| Failover | Not available |
| Name | Flåmîñg ßlµè |
| Topic | To Register - type +reg in main chat and follow instructions |
| Description | THC Ñ£†Wø®k™][1 Gig Tv Hub!][ www.AWEnet.tv ] [www.thc-network.org] |
| Category | Not available |
| Software |
Verlihub 1.0.0
|
| Owner | F£ÁMÊ~ߣÚÊ |
| Location |
United Kingdom
|
| Users | 12 | 28 |
| Clones | 0 |
| Share | 4.46 TB | 129.38 TB |
| User limit | 100 |
| Share limit | 0 B |
| Slot limit | 0 |
| Hub limit | 100 |
| Reliability | 100% |
| Checked | 2026-05-20 00:07:28 | 2017-11-04 |
| Votes | +0 | -0 | 0 |
| Website | Not available |
| Not available |
| Nick | Share |
|---|---|
| !Ops][Chat | 0 B |
| #[-•¤Security¤•-] | 0 B |
| #[•¤Flåmè Th®ºw认•] | 846.60 KB |
| HighFreqLowFreq | 124.59 GB |
| LameDuck1337 | 22.26 GB |
| Nuuniii | 25.53 GB |
| User007 | 766.35 GB |
| [RO][HD][RDS]Horia1717 | 5.73 GB |
| [THC]Strawberry | 3 TB |
| [THC]altimeters | 204.08 GB |
| ahrtu | 174.94 GB |
| cescm_76 | 77.90 GB |
| mixat | 90.67 GB |
| voodoodesktop | 0 B |
| xet | 303.71 MB |